Palissandro Classic Mermer

Palissandro Classic Mermer, İtalya dan getirilmektedir. Çeşitli desen yapısıyla mimarların tercihi haline gelmiştir. Zengin görünümlü bir mermer türüdür. Palissandro Clasic Mermer haricinde 5 farklı çeşit mevcuttur. Bunlar Palissandro Black, Palissandro Avellino, Palissandro Bronze, Palissandro Brown Wein, Palissandro Royal. Yaşam alanlarına sıcaklık hissi vermektedir. Bunun yanında iç mekanlarda kullanılır.

Palissandro Mermer Fiyatları

Palissandro Mermer Fiyatları, ithal bir mermerdir. Taş desen ve damar seçeneklerine göre maliyetlendirilebilmektedir. Dilediğiniz ölçüde talep edebilir, müşteri temsilcilerimize danışabilirsiniz.

Palissandro Mermer, eşsiz göz alıcı güzelliği ve doğal simli görüntüsü ile bulunduğu ortamı aydınlatıp mimari tasarım harikasına çevirecek palissandro mavi, kahverengi ve pembeye yakın renk seçenekleri ile mimarların vazgeçilmez mermer çeşitlerindendir. 

6 Farklı Palissandro Mermer seçeneği bulunmaktadır. Palissandro Mermer tasarımlarını görebilir seçeneklerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Palissandro Mermer plaka görsellerini sizler için derledik. Renderlara bakarak kullanım için fikir alabilirsiniz. Uygulamalarda çeşitlilik sağlayarak, size daha çok fikir vermesini amaçladık. Palissandro Mermer diğer seçeneklerinde de plaka görsellerini bulabilir ve uygulama için görselleri inceleyebilirsiniz.