Yeni Mermer

Yeni Mermer şirketi olarak müşterilerimize tedarik ettiğimiz malzemelerin yüksek kalite kontrolünü sağlayarak ihracat odaklı bir faaliyet yürütmekteyiz. Yıllar geçtikçe mermer sektöründe tecrübe kazandık ve bu nedenle Türkiye beyaz mermer pazarında lider olduk. Stoklarımızda bulunan mermerler arasında Bianco Carrara, Calacatta, Arabescato, Statuario, Volakas, Thassos ve daha birçoğu gibi taşları bulabilirsiniz.

Profesyonel ekibimizle müşterilerden gelen farklı taleplere geniş renk seçeneklerimizle çözüm üretebilmekteyiz.Uzun dönemli, güvenilir ve güçlü ilişkiler kurmak için çok çalışmakta ve kendimizi gün geçtikçe daha fazla geliştirmekteyiz.

Uluslararası doğal taş piyasasındaki tecrübemizle İtalya, Yunanistan, İspanya, Hindistan, Çin ve diğer ülkelerden ithal ettiğimiz seçkin, kaliteli, butik mermerler ile depolarımızda projeler için perakende ve toptan olarak türk taşlarının satışını yapmaktayız. Yurt içi ve yurt dışı projelerdeki satışlarımızda hızla büyümeye devam etmekteyiz.

Taş koleksiyonumuzda Bianco Carrara, Calacatta, Arabescato, Volakas, Thassos, Nero Marquina, Alexander Black, Portoro vb. siyah mermerler ile kahverengi, gri, yeşil, kırmızı renkleri tedarik edebilmekteyiz. Pazara en iyi kaliteyi sunmak için çok çalışmakta ve müşterilerimizi hizmetimizden % 100 memnun tutmaktayız. Pazardaki yenilikleri yakından takip etmekte ve taş bilgimizi yenilemekteyiz.