Calacatta Vagli Mermer

Calacatta Vagli Mermer, render görsellerini inceleyiniz. Texture talebiniz olursa bu konuda müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olacaktır. Calacatta Vagli Mermer Beyaz Mermer koleksiyonu arasında yer almaktadır.

Calacatta Vagli, beyaz zemin üzerinde düzensiz gri damar desenleri ile bulunduğu konuma farklı bir hava katmaktadır. İtalya'nın Alp dağlarında ki ocaklardan çıkarılan bu eşsiz mermer Calacatta serisinin en çok tercih edilen türünden biridir.  Calatta Vagli benzersiz damar yapısı ile doğanın güzelliğini bizlere  kanıtlamaktadır.

Birbirinden farklı desenleri ile mimarların sıkça tercih ettiği bu mermerin tüm bu özellikleri baza alındığında daha çok mutfak ve banyo kullanım alanlarında tercih edilmektedir. Cilalı oluşu sayesinde kir tutmaz ve dışarından gelen darbelere karşı dayanıklıdır. Calatta Vagli, zemin döşemlerinde duvar kaplama uygulamalarında veya dekoratif ürünlerde de tercih edilebilir. 

Calacatta Vagli mermer hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken özelliklerden bir tanesi firma seçimidir.  Yeni Mermer olarak sektördeki tecrübeli ve öncü oluşumuz sayesinde müşterilerimize en doğru ve kaliteli hizmet
seçeneklerini sunmaktayız. Bünyemizde bulunan uzman personel ve teknolojik cihazlar imkanlarıyla Calacatta mermer türlerinde sizlere özel şık tasarımlar sunmaya devam ediyoruz.