Calacatta Borghini Mermer

Calacatta Borghini Mermer, İtalyan bir mermer türüdür. Beyaz mermerler arasında talep gören bir tasarımı vardır. Stoğumuzdan Calacatta Borghini ürününü görebilir ve istediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz.

Calacatta mermerin bir türü olan borghini İtalya’nın en meşhur taşları arasında yer almaktadır. Calacatta borghini mermer kendine has görünümüyle dikkat çekmektedir. Görünüm itibariyle beyaz zemin üzerindeki gri damarlar estetik bir görsellik yaratmaktadır. Calacatta mermerler genellikle İtalya’nın Gioi kentindeki taş ocaklarında çıkarılarak, mermer levhalara dönüştürülmektedir. Türkiye’de en çok tercih edilen calacatta borghini mermer, daha fazla yayılan gri damarların bulunması diğer mermerlerden ön plana çıkmasına neden olmaktadır. Aynı zamanda bu özelliğiyle de dikkat çekici görsel etkiye sahiptir. Kendine has karakteristik özellikleri sebebiyle mimarlar ve tasarımcılar tarafından iç ve dış dekorasyonda tercih edilmektedir. Tüm mermerlerde olduğu gibi aşınmaya karşı dayanıklı olması uzun süreli kullanım imkanı sağlamaktadır. Dekorasyon noktasında oldukça işlevsel olan bu mermer türü, ortama kattığı ferahlıkla ayrı bir ambiyans oluşturmaktadır. Çoğunlukla iç zemin döşemelerinde, banyo tezgahlarında, basamaklar veya sağladığı şık görünüm sayesinde lüks mekanların döşemelerinde kullanılmaktadır. Sınırlı sayıda üretilmesi ve sağladığı hareketli görünüm nedeniyle fiyatı diğer mermer türlerine göre daha pahalıdır.

Yeni Mermer olarak mermer tedariki konusunda uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Sektörde uzun yıllar edindiğimiz tecrübe ve müşteri odaklı vizyonumuz sayesinde kullanıcılarımıza sunduğumuz tüm mermer türlerinde yüksek kalite kontrolü yaparak ihracat yapmaktayız. Stoklarımızda bulunan mermerler arasında calacatta borghini mermer türünde de en kaliteli ürünleri müşterilerimizle buluşturmaktayız. Yenilikçi bakış açımız nedeniyle sürekli kendimizi geliştirerek en doğru çalışmalarla, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Geniş renk seçenekleri ve stok anlayışıyla uzun dönem, güvenilir ve güçlü ilişkiler kurmak için çalışıyoruz.