Grizio Mermer

Grizio Mermer, asil ve lüks görünümü ile bir çok mimar tarafından tercih edilmektedir. Farklılık oluşturan ender mermer çeşitlerinden bir tanesidir. Yeni Mermer olarak stoklarımızda bulundurduğumuz Grizio Mermer ürününüden dilediğiniz ölçüde alabilirsiniz.

Grizio mermer, sanatsal görünümüyle uzun yıllar boyunca, yansıttığı ferah bir görüntüyle dikkat çekmiştir. Görüntüsündeki enderlik nedeniyle eşişiz bir mermer türü olarak görülmektedir. Zemin üzerindeki siyah rengin yoğunluğu asil ve lüks bir görünüm kazandırırken, koyu gri, altın damarlı canlı karışım benzersiz bir görünümün oluşmasını sağlamaktadır. Türünün tek örneği olan bu mermer türü iç ve dış kaplamalarda genellikle tercih edilmektedir. Karakteristik özelliği nedeniyle hareketli, canlı ve Rönesans tablosu gibi izlenim bırakmaktadır. Bu mermer türünün farklı seçenekleri bulunması nedeniyle çok geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Özellikle iç mekanlarda oluşturduğu lüks ve ferah görüntü nedeniyle mimarlar ve tasarımcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Diğer mermer türlerindeki gibi uzun yıllar kullanılabilmesi dış mekanlarda da kullanılmasının önünü açmaktadır. Zeminler, duvarlar, tezgahlarda, sütunlarda ve şömine yapımında kullanılmaktadır. Ev ve mekanların dekorasyonlarında farklılık yaratan başlıca ürünler arasında yer almaktadır.

Yeni Mermer olarak sektörde uzun yıllar edindiğimiz tecrübeyle tüm mermer türlerinde olduğu gibi Grizio mermer türünde de yüksek kalite kontrollerle, müşterimiz için en doğru ürünlerin ithalatını yapmaktayız. Müşteri odaklı vizyonumuz sayesinde lider olduğumuz mermer sektöründe en doğru çalışmaları gerçekleştirerek, kendimizi sürekli olarak yenilemeyi hedefliyoruz. Benzersiz, şık ve estetik bir görünüme sahip tasarımların için en kaliteli Grizio mermer türünü sizler için tedarik ediyoruz. Uluslararası pazarda İspanya, Hindistan, İtalya, Yunanistan ve Çin gibi ülkelerden ithal ettiğimiz en seçkin mermer türlerini satışa sunuyoruz. 

Grizio Mermer, özel mermer çeşitlerinden bir tanesidir. Grizio Mermer özellikle şömine uygulamlarında kullanılmaktadır. Son dönemde Grizio Mermer masa ürünlerinde de popülerliği artmıştır. Renk seçeneği geniş bir mermer türüdür. Kullanım alanlarına farklı bir hava katmaktadır. Mimarların son dönemde en çok tercih ettiği mermer çeşidi arasındadır. Grizio Mermer plaka görsellerini ve uygulama görsellerini size fikir vermesi açısından inceleyebilirsiniz. Dilerseniz müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek Grizio Mermer Fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz. Uygulamalarınızda denemek için Grizio Mermer Texture talebinde bulunabilirsiniz. Size en kısa sürede mail ile Grizio Mermer Texture dosyaları gönderilecektir.

Grizio Mermer Kullanım Alanları

  • Şömine Uygulamaları,
  • Mermer Masa Ürünleri,
  • Duvar Uygulamaları,
  • Tezgah Uygulamaları